kontakt

Vše dotazy ráda odpovím na emeilu hancakov@seznam.cz, nebo na tel. 608959494

www.rybyebro.cz

MATESLOV opět na Ebru

8.2.2015 NOVINKA fotky z EBRA, Trvalý odkaz

Tým MATESLOV opět na Ebru

Protože zima  v ČR nám ještě nedala sbohem, tak se parta rybářů rozhodla si zpříjemnit zimu a jet do tepla.  Řeklo by se nejvhodnější doba na chytání candátů.

Po příjezdu jsme hned nahodili a vytoužené úlovky nás nenechali dlouho čekat.

Další den se počasí výrazně změnilo, začalo neuvěřitelně foukat a velice se ochladilo. Vlivem neustálého sněžení a dešťových přeháněk se na horním toku řeky Ebro u města Logroňo  zvedla hladina až o 7 metrů.  Takže za pár dní jsme očekávali prudký vzestup hladiny na přehradě a pěkně zkalenou vodu.

Bylo pár dní, co se nedalo ani vyjet na vodu, jak foukalo.  Tak se chlapci věnovali odpočinku a lovu ze břehu.

Jó počasí se poručit nedá.....

Ale i přes nepřízeň počasí se nachytali pěkné kousky.

 

Hana Kovářová

www.rybyebro.cz

www.mateslov.cz

 

 

 

 

 

 

 

Průměrná známka: 1,00

Video našeho stálého klienta Ebro 2014

www.youtube.com/watch

Průměrná známka: 1,00

PF 2015

 

EBRO 2015

Rezervujte si včas termín na sezónu 2015.

Termín nemusíte vybírat turnusově.

Využijte toho, že si termín vyberete podle vašich možností a představ.

info na tel. 608959494 nebo na emeilu: hancakov@seznam.cz

Průměrná známka: 1,00

EBRO - 2014

Zatímco v České republice panuje podzimní počasí, tak ve Španělsku konkrétně na Ebru je stále krásně. Nejen počasí nám přeje, ale berou stále ryby. Nyní se soustředíme spíše  na candáty. Ale i kapr či sumec se nám podaří ulovit. Stále chytáme na pelety.  Neváhejte a rezervujte si ještě termín  v této sezóně. Ebro je stále lákavé, jak počasím , krásnou přírodou, tak lovem ryb. Pro inspiraci vám nabízím pár fotek z letošní sezóny. Pokud už vám nezbude čas, nebo z jakéhokoliv důvodu nemůžete jet v letošní sezóně,  můžete si zarezervovat termín pro příští rok. Čím dříve si rezervujete termín, tím máte větší šanci jet ve vámi zvoleném termínu. Snažíme se vám vyhovět mimo jiné také tím, že si nemusíte termín vybírat  turnusově. 

REZERVACE NA ROK 2015 - VOLEJTE - 608959494

                                                                 - email: hancakov@seznam.cz

   

 

Průměrná známka: 1,50

MATES NA EBRU

28.10.2014 NOVINKA Trvalý odkaz
Mateslov na EBRU!

 

Už jsou tomu tři roky co jsem se poprvé dostal na Ebro díky mému společníkovi v podnikání Jardovi.

 

Vzal mě tehdy do rybářského ráje do kempu Michala Kováře, který zde chytá asi patnáct let. Kemp na horní přehradě provozuje přes tři roky.

 

 Po našem příjezdu mě okouzlila nádherná příroda, klid a pohoda u břehů přehrady.  Prostředí mi připomínalo spíše krajinu Mexického rázu.

 

Na ryby jsme se dostali  až druhý den. První večer byl seznamovací. U místního pití VETERÁNA jsme se seznámili se všemi způsoby lovu a dalšími potřebnými věcmi.

 

Druhý den ráno (okolo oběda) jsem vyrazil s Michalem na vodu.Vzal mě na super místa a za asi tři hodiny jsme spolu chytli 43 candátů. Byl jsem z toho naprosto unešený. Další den se opakoval stejný scénář jako předešlý den. Musel jsem naznat,že jsem byl  candátů přechytaný. Michal mi nabídnul, že bychom mohli vyrazit na vábničku. Říkal, že se musí využít situace, dokud nefouká silný vítr. Samozřejmě, že jsem souhlasil. Na vábničku jsem zatím jezdil pouze na Dalešice a na Mušov. Když jsem se po pár bouchnutí podíval na sonar nechápal, jsem kolik sumců zde musí být. I když se nám ten den podařilo přelstít pouze několik dorostenců a jednoho 190 cm měl jsem jasno. Na tuto lokalitu nezanevřu a budu se vracet. A také tak plním.

 

Na tuto přehradu jezdím dvakrát až třikrát do roka a ještě se mi nestalo abychom úplně vyhořeli.

 

Vozím sem i mnoho známých a myslím, že jsou také spokojeni.

 

Kvůli tomu jsem koupil i auto devítimístný Ford Tranzit pro větší skupiny rybářů. Toto auto i půjčuji pro jiné party, které se do Španělska chtějí též podívat.

 

Při první výpravě jsem chtěl zdolat nějakou tu "dvojku". Nepodařilo se, počasí nám nepřálo. Chytil jsem  jich několik, ale přes dva metry se ne a ne dostat. Vynahradil jsme si to candáty a kapry. .  .V ten samý rok jsem naplánoval výpravu ještě dvakrát. Vytoužený sumec se mi podařil zdolat. Největší měl 220 cm. Letos se mi podařil dokonce nový osobáček - sumec 224 cm. Myslím, že je pořád co překonávat a proto se budu několikrát do roka k Michalovi vracet. Kemp je přímo u vody, Michal zajistí perfektní servis. Můžete si půjčit lodě, vybavení na rybolov, auto, návnady, polopenzi či plnou penzi ... Michal je  podle mě je skvělý průvodce a vábničkový virtuóz.

 

Pokud už plánujete nějakou výpravu na Ebro, zvažte jaké budete mít sebou vybavení. Není nic horšího než čekat na záběr trofejní ryby a v okamžiku, kdy ta vytoužená chvíle přijde, zklame vás prut, naviják nebo šňůra. Pokud nechcete přijít o nějaké to zklamání, raději si vybavení vypůjčete, nebo nakupujte ověřené a vyzkoušené výrobky. Rád poradím s vybavením, které je  k dostání  v  vašem e-shopu. (www.mateslov.cz) Tento e-shop není narvaný všemožnými věcmi, ale myslím že prodávám kvalitní a odzkoušené potřeby jak pro rybaření, tak i myslivost. Mimochodem jsme i vášnivý myslivec.

 

Pokud mám doporučit tak  mám odzkoušené pruty WFT, navijáky TICA CIBERNETIC a DAIWA.  Sumcovou  i návazcovou šňůru HUPROVKU. Háčky používám zn. OWNER. Vábničky mám otestované JP. Jsem s nimi nadmíru spokojen.

 

   Je jasné, že vám úlovky  nikdo nezaručí, ale v tomto kempu se snaží dělat maximum i když ryby neberou.

 

Za www.mateslov.cz

 

Aleš Matoušek

 

Průměrná známka: 1,00