kontakt

Vše dotazy ráda odpovím na emeilu hancakov@seznam.cz, nebo na tel. 608959494

www.rybyebro.cz

Otevření kempu - podzim 2020

 

Od 1.9. 2020 otevíráme kemp!!!

Neváhejte a rezervujte si svůj termín. Ještě úplně nevíme podmínky cestování a hygienických opatření, ale u nás se budete cítit bezpečně. Vždyť máme kemp na samotě v překrásné divoké přírodě.

Pro turisty se hranice Španělska otevírají  od července.

V oblasti Caspe bylo infikovaný minimální počet osob. Ryby jsou z toho klidu asi pěkně zmatený, tak je přijeďte na podzim překvapit.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi odpovíme veškeré dotazy a rezervujeme váš vybraný termín.

Těšíme se na vás,tým RYBYEBRO

 

www.rybyebro.cz

Průměrná známka: žádná

Jarní sezóna 2020 - EBRO

VZHLEDEM K VÁŽNOSTI SITUACE NE JENOM VE ŠPANĚLSKU PŘERUŠUJEME PROVOZ V NAŠEM KEMPU RYBYEBRO. SITUACI BUDEME DÁLE SLEDOVAT. VĚŘÍME, ŽE NOUZOVÝ STAV NEBUDE DLOUHO TRVAT A OPĚT SE VRÁTÍME DO KRÁSNÉ ŠPANĚLSKÉ PŘÍRODY A BUDEME MOCT SE VRÁTIT K RYBOLOVU NA ŘECE EBRO NA PŘEHRADĚ MEQUINENZA. PROTO  DODRŽUJTE NAŘÍ

Takto krátkou jarní sezónu jsme si nepředstavovali. Kemp jsme museli vzhledem k situaci zavřít. Nehledě na to, že je ve Španělsku zákaz rybaření. Doufáme, že se vše brzo dostane do normálu a my budeme moct pokračovat v provozu. Pro zpříjemnění nálady je tu ochutnávka úlovků z minulých týdnů.

 

Průměrná známka: 1,00

PF 2020

15.12.2019 NOVINKA Trvalý odkaz

Průměrná známka: 1,00

Komentář ke článku (0)

Tip na vánoční dárek

1.12.2019 NOVINKA Trvalý odkaz

Prožitky jsou skvělým dárkem pro každou příležitost. Ať již oslavenec slaví své jubileum nebo jmeniny tak jsou zážitkové poukazy vyhledávané také o Vánocích nebo jako dárek k narozeninám či podobnému výročí.

Zážitkový poukaz jako vánoční dárek je opravdu vhodná volba. Nekupujte dárky, které obdarovaný nepotřebuje, kupte krásný zážitek, který si bude pamatovat na celý život.

Nabízíme dárkové poukazy podle vaší volby a představ!
Neváhejte a kontaktujte nás na tel. čísle +420 608 95 94 94, nebo emeilem: hancakov@seznam.cz

Průměrná známka: žádná

EBRO 2019

Pár fotografií z jarní sezóny...

Průměrná známka: 1,00